Ekocuda vol. 5 Centrum Koneserów

To już 5 edycja targów! Tym razem odbywały się w Centrum Praskim Koneser, Plac Konesera 8/9 Laboratorium.
Działo się, oj działo… Nowe produkty i super promocje – każdy znalazł coś dla siebie!

To była świetna przygoda! Przyznajemy, że czasami brakowało nam słów – nawet 2 osoby to za mało! Tylu z Was nas odwiedziło! Było nam bardzo miło! A największą frajdą było słuchanie, że ktoś nas szuka na wszystkich targach, które odwiedza i chodzi z naszym słoiczkiem! Kochani – obiecujemy, że będzie nas więcej na targach kosmetyków naturalnych!
Na tych targach mieliśmy okazję zaprezentować nowe kosmetyki! Mineralny peeling do ciała z olejem herbacianym, sól do kąpieli antycellulitową i antystresową oraz mydełka na bazie naszych glinek Rapan beauty zrobione przez RękoCiało z Białegostoku! Mydełka na bazie niebieskiej glinki z geranium rozeszły się w pierwszych godzinach!

Cieszymy się, że niezdecydowani, którzy pierwszy raz słyszeli o naszej marce skusili się na mini kosmetyki na minimum 3 zabiegi! A jeszcze bardziej jak wracali do nas drugiego dnia po ich wypróbowaniu 🙂 Zawsze na targach mamy promocyjne ceny i mini kosmetyki cieszą się duuuużym zainteresowanie! A w zestawie zawsze taniej!

Toniki! Toniki odżywcze instant budziły spore zainteresowanie! Nie było osoby, która po wzięciu butelki do rąk nie zrobiłaby zdziwionej miny i nie zapytała co to jest! Tak kochani! To jest tonik DIY na bazie naszej soli jeziorowej. Doskonale nadaje się do uzupełnienia zabiegu po naszych maskach Rapan beauty. Sól jeziorowa ma działanie antyseptyczne, grzybobójcze i bakteriobójcze. Zostawia skórę miękką i gładką, niweluje zaczerwienienia skóry. A wydawać by się mogło, że to tylko sól…

Nowe opakowania… Nasze maski i peelingi 2w1 zrobiły furorę! Tak, wiemy nadal zostajemy przy platikowych pojemniczkach – ale pamiętajcie kochani jest to PP – całkowicie przeznaczony do recyklingu. Jeżeli będziemy dbać o segregowanie odpadów plastik PP nie będzie zanieczyszczał środowiska – będzie powtórnie przetworzony! Tak więc wszyscy segregujmy i bądźmy świadomi swoich decyzji. Niestety na targach jedni z naszych kolegów/ koleżanek zostali okropnie zhejtowani za używanie plastiku… Nawet jeśli szkło nie będzie odpowiednio posegregowane ono również będzie leżało gdzieś samo sobie samotnie…

Kochani bardzo dziękujemy Wam za odwiedzenie nas na targach! Kto będzie z nami na kolejnej edycji?

Pozdrawiamy!
Zespół Rapan beauty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *