Nie wahaj się! Wypróbuj mini kosmetyki na 3 zabiegi!

Specjalnie dla niezdecydowanych stworzyliśmy mini kosmetyki na minimum 3 zabiegi na twarz. Maska i peeling 2w1 na 3 zabiegi są idealnym rozwiązaniem dla minimalistów, dla osób bojących się testować od razu duże pojemności oraz idealnie nadają się do wzięcia w podróż.

Mini kosmetyki mają wielu swoich zwolenników! Zmieniliśmy się dla Was i dla Was tworzymy nowe rozwiązania wsłuchując się w Wasze potrzeby!

 

Maska i peeling 2w1 Intensive Care 3 zabiegi

Maska i peeling 2w1 na minimum 3 zabiegi powstała w oparciu o syberyjskie peloidy (niebieską i żółtą glinkę, błoto iłowo-siarczkowe) niezwykle skutecznie oczyszcza i mineralizuje skórę. Ekstrakt z żywicy „Smoczego drzewa” chroni naturalne włókna elastyny i kolagenu, działa przeciwzapalnie, przyspiesza procesy gojenia. Wegański „śluz ślimaka” uelastycznia skórę, pomaga w usuwaniu blizn, posiada doskonałe właściwości eksfoliacyjne. Przeznaczona dla każdego rodzaju cery.

 

 

 

Maska i peeling 2w1 żółta glinka + ” śluz ślimaka” VEGE 3 zabiegi

Żółta glinka z „syberyjskiego Morza Martwego” oczyszcza i mineralizuje skórę. Wegański odpowiednik „śluzu ślimaka” uelastycznia skórę, pomaga w usuwaniu blizn, posiada doskonałe właściwości eksfoliacyjne. Ekstrakt z owoców Maqui to bogactwo antocyjanów oraz doskonałe źródło witaminy C, B, E i minerałów. Ma silne właściwości antyoksydacyjne. Przeznaczona dla cery tłustej, mieszanej, z problemami.

 

 

 

Maska i peeling 2w1 niebieska glinka + „smocza krew” 3 zabiegi

Niebieska glinka z „syberyjskiego Morza Martwego” oczyszcza, detoksykuje i mineralizuje skórę. Ekstrakt z żywicy „Smoczego drzewa” chroni naturalne włókna elastyny i kolagenu, działa przeciwzapalnie, przyspiesza procesy gojenia. Bogaty w ceramidy ekstrakt z chińskiej cytryny (Yuzu) zapewnia odbudowę barierową zniszczonej i łuszczącej się skóry. Dzięki mikrocząsteczkom krzemionki można wykonać delikatny peeling. Przeznaczona dla cery suchej, wrażliwej oraz mieszanej.